У Зеленського збираються оптимізувати комунальні тарифи

У програмі політичної партії президента України Володимира Зеленського “Слуга народу” вказується, що політсила виступає за створення державної стратегії щодо оптимізації житлово-комунальних тарифів для населення за рахунок демонополізації ринків енергетики, збільшення власного видобутку енергетичних ресурсів і усунення корупційної складової при тарифоутворенні.

Також політпартія збирається скасувати “все формульні ціноутворення за типом “Роттердам+”.

Крім того, в рамках реформування соціальної сфери у Зеленського пропонують провести аудит системи соціального забезпечення та запровадити т.зв. “економічний паспорт українця”, за яким діти повинні отримувати певний відсоток від експлуатації природних ресурсів України на індивідуальні рахунки.

Політсила також виступила за переклад всіх соціальних пільг у грошову форму і впровадження другого рівня державного пенсійного забезпечення.

Крім цього, політична сила пропонує провести демонополізацію інших ключових галузей”, зробити Антимонопольний комітет незалежним і сприяти іноземним інвесторам українського походження.

Також партія має намір скоротити кількість державних органів, дозволити легалізувати капітали некримінального походження за пільговою ставкою, затвердити стратегію поетапного скорочення ЄСВ і гарантує незмінність діючих умов оподаткування для приватних підприємців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *