У законі про ЖКП ми змінили ідеологію укладення індивідуального договору, – нардеп

У новому законі «Про житлово-комунальні послуги» ми змінюємо ідеологію укладення індивідуального договору. Тепер компанія-постачальник буде відповідальна за якість наданої послуги.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» заявила нардеп від Самопомочі, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Альона Бабак

«Ми змінюємо ідеологію укладення індивідуального договору. Досі, коли ви укладали договір квартира-теплоенерго, це не означало для нас, що постачальник послуги відповідає за гарячу батарею. Коли ви телефонуєте в Теплоенерго і кажете батарея холодна, то вам там скажуть, що у вас проблеми з внутнішньобудинковою мережею», – розповіла пані Бабак.

Водночас за словами народного депутата, у законі про ЖКП Рада передбачила, якщо договір індивідуальний, то за якість послуги відповідає постачальник.

«Ми даємо інструмент для цього, а саме, що для того, аби теплоенерго відповідало за батарею мешканці мають дати доступ до внутрішньобудинкової мережі і узгодити з ними за яку суму компанія буде її обслуговувати. Якщо ви домовитеся з ними, тоді вони будуть відповідати за якість опалення. Якщо ні, то вам доведеться бути на колективному договорі і шукати собі компанію, яка буде відповідати за обслуговування усіх внутрішньобудинкових мереж», – пояснила гість програми.