У ВООЗ заявили, що 60% шляху в боротьбі з пандемією коронавірусу людство скоро пройде

Незабаром людство пройде 60% шляху в боротьбі з пандемією коронавірусу. Однак не виключено, що доведеться подолати ще безліч несподіваних перешкод. Про це заявила головний науковий співробітник Всесвітньої організації охорони здоров’я Сумья Свамінатан в інтерв’ю швейцарській газеті SonntagsBlick.

За її словами, прогнозувати терміни завершення пандемії поки рано.

«Було б передчасно говорити, що ми скоро це подолаємо, це не так. Для цього занадто багато залишається невідомим. Зокрема, несподівана поява нових штамів», – сказала Свамінатан.

Вона додала, що в деяких частинах світу вже вакциновано від коронавірусу від 70 до 80% населення. Однак в інших країнах, наприклад, в Африці, менше 4% населення повністю щеплені.

«Чим більше ми будемо миритися з таким станом справ, тим вище ризик появи нових варіантів (коронавірусу, – ред). Ось чому ВООЗ закликає використовувати всі наявні дози вакцин для збільшення рівня вакцинації в усьому світі. Лише тоді, коли всі належним чином щеплені, ми можемо розглядати бустерні дози вакцини», – зазначила Свамінатан.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”. Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram