Вручено підозри столичним чиновникам, які придбали шкільні меблі за вдвічі завищеними цінами

Півмільйона гривень збитків на стільцях – прокуратура провела обшуки в управлінні Печерської РДА та вручила підозри. Про це повідомляє пресслужба відомства.
У середу, 13 жовтня 2021 року, Печерською окружною прокуратурою м. Києва в межах провадження щодо розтрати та привласнення коштів, виділених з міського бюджету на закупівлю шкільних меблів, проведено обшуки в Управлінні освіти та інноваційного розвитку Печерської РДА із одночасним врученням підозр.
Згідно з матеріалами слідства, Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської РДА уклало договір з підприємством щодо постачання шкільних стільців в кількості 1470 шт. на загальну суму 940 800 грн. При цьому встановлено, що поставлені меблі не відповідають технічним вимогам проведених публічних закупівель, а їх вартість завищена більше ніж у двічі.
Вказані дії спричинили збитки територіальній громаді на суму понад 450 тисяч гривень.
Одночасно у ході проведення обшуків 13.10.2021 прокуратура вручила повідомлення про підозру за фактом розтрати бюджетних коштів начальнику Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської РДА та його заступнику (ч. 4 ст. 191 КК України).
Також раніше в межах цього ж провадження прокуратура повідомила про підозру постачальнику за фактом привласнення бюджетних коштів (ч. 4 ст. 191 КК України).
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.
Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram