Loading...

Агентура в 12 тисяч чоловік: шокуючі подробиці окупації Донбасу

Навесні 2014 року співробітники Служби безпеки України встановили, що в Луганській області працює агентурна мережа ФСБ і ГРУ Росії, яка налічувала 12 тисяч чоловік, серед них були і співробітники СБУ. Про це йдеться в документі з показаннями колишнього начальника УСБУ в Луганській області Олександра Петрулевича, який є в розпорядженні Апострофа, передає NewsOboz.org.

Співробітники спецслужби в Луганській області встановили, що в регіоні працює “глибоко законспірована диверсійно-розвідувальна організація, що діє під керівництвом ФСБ і ГРУ Міноборони РФ і налічує 12 тисяч осіб”.

Члени організації мали 300 автоматів АК-47, ручний протитанковий гранатомет, п’ять пістолетів “Макарова”, гладкоствольну зброю. Відомо, що до складу агентурної мережі входили і співробітники української Служби безпеки. Так, один з них, майор Панферов, здав російським спецслужбам автомобіль з секретною апаратурою, а інший – заступник начальника УСБУ в Луганській області, полковник Данила, – попередив про підготовку затримання одного з лідерів луганських сепаратистів – Олександра Харитонова.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *