У Швейцарії продають «алкогольне» морозиво

У швейцарських магазинах в цьому році з’явиться морозиво – «winecream» – з грушевим та абрикосовим бренді, а також з вином. Три валезанці хочуть зайняти нішу на вітчизняному ринку, яку ніхто не додумався «окупувати» до них – запропонувати морозиво, яке можна їсти тільки дорослим, повідомляє «Наша Газета».

Як розповів один з них, Матьє Ріттінер, в інтерв’ю газеті Le Matin, спочатку вони готували морозиво самі. У 2013-му друзі продали тисячу порцій на святі в Сьєрра і отримали масу приємних відгуків в соціальних мережах, незважаючи на те, що їх продукт був ще далекий від досконалості. Валезанці не знайшли на той момент ідеальну формулу приготування, і морозиво часто розтікалося по пальцях покупців. Саме тому, «в 2014 році ми вирішили зробити перерву і підійти до завдання більш професійно».

Усвідомивши необхідність солідної теоретичної бази, вони почали співпрацю з двома студентами, які закінчували Вищу школу агрономічних, лісових і харчових технологій Цоллікофен (кантон Берн).

У 2015 році було продано 15 тис. порцій нових для Конфедерації ласощві. «З 2016-му ми хочемо продати 100 тис. порцій », – поділився планами Матьє Ріттінер, розраховуючи на успіх завдяки моді на заморожені коктейлі. Троє друзів можуть здатися крихітними сміливцями, які виступили проти гігантів – компаній Nestlé і Unilever – правда, ці компанії не продають морозиво з алкоголем.

Крім того, бізнесмени продають свій товар в кіосках, кемпінгах, невеликих магазинах і на культурно-розважальних заходах в Вале, що в цілому становить близько сорока пунктів продажу.

На продаж прохолодного «винного десерту» законодавство накладає певні обмеження: якщо вміст алкоголю в продукції перевищує 6,5%, її не можна «відпускати» особам молодше 16 років, не кажучи вже про морозиво, до складу якого входить бренді.

Для довідки: Алкогольне морозиво (з вином, пивом, бренді, саке, віскі і т.д.) продається в багатьох країнах, включаючи Францію, США, Росію, Ірландію, Англію, Японію і Сінгапур.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *