У штабі ООС розкрили підступну тактику терористів Путіна

Терористи “Л/ДНР” ведуть на Донбасі повітряну розвідку, використовуючи в якості прикриття безпілотні літальні апарати спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Як повідомили в штабі ООС, збройні формування РФ “використовують БПЛА для здійснення повітряної розвідки і коректування вогню артилерії і мінометів одночасно з виконанням спостережних польотів БПЛА СММ ОБСЄ”.

Протягом попереднього тижня представники Місії повідомили про 6 запусків безпілотників у районі ділянки розведення сил та засобів “Золоте” та у 5-км зоні навколо неї з тривалістю польотів 2 — 4 години. Однак, як повідомляється, у час, заявлений для польотів БПЛА ОБСЄ, облікували 7 випадків застосування безпілотників бойовиками у тих же районах.

“Показовим є те, що у цей час відбувалося збільшення кількості порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ, у тому числі з використанням артилерійських систем калібру 152 мм та 122 мм, мінометів калібру 120 мм. Таким чином, окупанти ведуть повітряну розвідку, використовуючи як прикриття безпілотні літальні апарати СММ ОБСЄ”, – розповіли в штабі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *