“У Росії це небезпечно!” Екс-суддя “Х-Фактора” пригрозив Вайкуле через слова про Крим

Російський журналіст, музичний критик, а також екс-суддя українського вокального талант-шоу “Х-фактор” Сергій Сосєдов засудив слова латвійської співачки Лайми Вайкуле про Крим і порадив всім артистам РФ або замовчувати про свої погляди, або “йти до кінця”.

“Їй і взагалі всім артистам бажано не висловлюватися щодо Криму, якщо позиція така хитка. Тому що, живучи в Росії та працюючи в Росії, не визнавати російські території дуже небезпечно. У цьому випадку треба або йти від відповідей, або пояснювати позицію до кінця”, – сказав Сосєдов в інтерв’ю “URA.RU“.

“Якщо ти така принципова, якщо ти така європейка, треба йти до кінця”, – додав він, назвавши позицію Вайкуле “дуже некрасивою”.

Він нагадав, що Латвія “багато жила при Радянському Союзі”, і сама співачка зобов’язана Росії своїм творчим успіхам.

“Не будемо забувати, що те розкішне життя, яке отримала Лайма, вона отримала тільки і виключно завдяки успіху в Росії. У Латвії у Лайми роботи немає, як і в Естонії, Литві. Там немає для кого співати, там дуже вузька аудиторія”, – впевнений музичний критик.

Раніше директор Великого Московського державного цирку, заслужений і народний артист Росії Едгар Запашний засудив позицію латвійської співачки Лайми Вайкуле щодо поїздок в анексований Крим.

У своєму Instagram-акаунті він опублікував гнівний пост, супроводивши фото артистки хештегами #лаймавайкуле #ненесичушь #стыдно, а також #крымнаш.

“Дорога ви “наша” Лаймо. Якби не Радянський Союз, то ви ніколи б так прекрасно не співали російською мовою, яка протягом всієї вашої кар’єри напувала і годувала вас, бо рідною латиською у вас досі немає жодної впізнаваної пісні!” – написав Запашний, назвавши Крим територією Росії. У Вайкуле, заявив артист, був шанс відмовитися від звання “Заслужена артистка Латвійської РСР”, “але на той момент вона, мабуть, “любила” Радянський Союз”.

Нагадаємо, що латвійська співачка Лайма Вайкуле заявила, що, незважаючи на великі гонорари, не має наміру відвідувати анексований Росією Крим.

Про це артистка розповіла журналістам на прес-конференції напередодні свого концерту в Одесі, передає “Думська“.

Так, на запитання кореспондента, чи поїде вона на півострів, Вайкуле відповіла: “Я прекрасно розумію, про що ви мене питаєте. Загалом, я далека від політики, але щодо Криму можу сказати однозначно – я туди не поїду, який би гонорар мені не пропонували”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *