У НБУ прокоментували інформацію про відставку Гонтаревої

Національний банк України спростовує інформацію про можливу відставку Валерії Гонтаревої з поста голови НБУ вже цього тижня. Про це йдеться у заяві прес-служби НБУ.

“У відповідь на запити ЗМІ, прес-служба не підтверджує інформацію щодо відставки Голови НБУ Валерії Гонтаревої”, – йдеться у заяві.

Прес-служба регулятора підкреслила, що  НБУ традиційно за місяць повідомляє про майбутні зміни у складі Правління.

“Такого повідомлення не було, а отже інформація не відповідає дійсності.Наразі усі члени Правління працюють за планом та мають щільний графік роботи”, – йдеться у повідомленні.

Зауважимо, що в деяких ЗМІ з’явилася інформацію про можливу відставку Валерії Гонтаревої з поста голови Нацбанку вже цього тижня.  Журналісти посилалися на джерела у АП президента, які заявили, що Гонтаревій вже шукають заміну.

Втім… Глава Національного банку України Валерія Гонтарєва твердо має намір подати у відставку, і їй вже шукають заміну. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна “Час йти: Валерія Гонтарєва йде з Нацбанку”.

Про те, що Гонтарєва “категорично налаштована” поміняти місце роботи, РБК-Україна повідомили відразу кілька незалежних один від одного джерел. “Вона давно говорила, що дико втомилася. Її основним останнім завданням був “Приват “(націоналізація ПриватБанку)  вона це зробила. Професійно вона своє завдання в НБУ виконала”, – розповів співрозмовник видання в банківських колах.

Відзначимо, це вже не перша спроба Валерії Гонтаревої скласти з себе повноваження глави Нацбанку за більш ніж 2,5 року роботи. Однак раніше президент Петро Порошенко не наважувався подати подання на її зняття з посади.

“Цього разу, швидше за все, глава держави задовольнить прохання глави регулятора”, – йдеться в матеріалі. Цю інформацію підтверджують і в оточенні президента, зазначаючи, що останньою краплею для Гонтаревої стала ситуація з націоналізацією ПриватБанку.

“Рішення по ній прийнято. Шукають нового главу. Вона не писала заяву, але заявила складу правління Нацбанку, що йде з посади”, – повідомив РБК-Україна співрозмовник в оточенні президента.

Після відставки Гонтарєвої серед кандидатів на пост глави НБУ називають Яценюка, Стельмаха і  Ющенка

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *