Loading...

У МИКОЛАЄВІ ВИЯВИЛИ шкуродера, який вбивав СОБАК

У Миколаєві виявили шкуродера, який вбиває і їсть собак, про що засвідчили у своїх показах жителі.

Як стало відомо, мешканці будинку по вул. Казарського 1-г розповіли, що в їхньому будинку проживає людина, яка вбиває і їсть собак.

Співробітники міського Центру захисту тварин виїхали на місце і викликали наряд поліції. Згідно з повідомленням Центру, патрульні були шоковані побаченим і викликали додатково ще один екіпаж і слідчого. Оскільки потрапити в квартиру не вдалося, правоохоронці вирішили знайти господаря на дачі, яка знаходиться недалеко від будинку.

Прибувши до дачного будинку захисники тварин і поліцейські побачили, що територія виглядає, як справжня шкуродерня – сміття, мішки, шкури різних тварин, черепа, нутрощі тварин, кров, антисанітарія і купа невідомого мотлоху.

Також в Центрі повідомили, що на дачі в жахливих умовах перебували п’ять собак. У присутності патрульної поліції співробітники Центру захисту тварин вилучили всіх тварин і забрали їх до притулку. Собаки будуть перевірені лікарем і надалі їм будуть шукати нових господарів.

За словами місцевих жителів, на дачі проводилися різного роду ритуали, під час яких вбивали собак і купалися в їх крові. Слідчий поліції зафіксував правопорушення, опитав свідків і прийняв заяви. Триває досудове розслідування.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *