Loading...

ДФС виявила “російський слід” у справі харківського сурогатного алкоголю

Метанол підпільним виробникам сурогату поставляли з Севродонецка, куди він потрапляв з Росії.

Метанол, з якого в Харкові робили сурогатний алкоголь, який забрав вже 38 життів, поставляли з Сєвєродонецька Луганської області. А туди спирт потрапляв з Росії, повідомив на своїй сторінці в Facebook перший заступник голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан. “Зараз на цьому підприємстві проходить обшук”, – повідомив він.

За словами Білана, спирт продавали через посередника, а возили за підробленими документами, в яких товар був оформлений як абсолютно інша речовина. Посередник, зазначив чиновник, вже у всьому зізнався. Також повідомляється, що харківський підпільний виробник горілки закупив п’ять тонн метанолу, з якого потім робив сурогат. Нагадаємо, виробник вже заарештований і перебуває в СІЗО. Також під арештом вже і два продавці сурогату.

Напередодні, 29 вересня, співробітники “Альфи”, харківської прокуратури та податкової міліції затримали організаторів виготовлення сурогатного алкоголю, через якого загинули більше трьох десятків людей. Правоохоронці вилучили понад чотири тонни технічного спирту та обладнання для виготовлення сурогату. Зараз ДФС разом з правоохоронцями відпрацьовують не лише канали, по яких завозили спирт, а й місця продажу продукції, яку встигли поширити по Україні. З 21 по 29 вересня в Харківській області зареєстровано 58 випадків відправлення сурогатним алкоголем, з яких 25 осіб загинули. У Донецькій області зареєстрували 9 випадків отруєння, з них 5 випадків зі смертельними наслідками. Також 5 людей загинули в Миколаївській області. За даними на 30 вересня загиблих було вже 38.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *