Loading...

СЕНАТОР ГРЕМ АНОНСУВАВ НОВИЙ ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО САНКЦІЇ ПРОТИ РФ

Він пропонує посилити санкції через втручання Росії у вибори.

Представник в сенаті Конгресу США від штату Південна Кароліна республіканець Ліндсі Грем заявив, що внесе черговий законопроект про антиросійські санкції. Про це він заявив в ефірі телеканалу Fox News.

“Я маю намір запропонувати законопроект про санкції проти Росії за вторгнення в наші вибори. Ми повинні покарати їх за те, що вони зробили на нашому власному подвір’ї”, — сказав Грем.

Нагадаємо, що раніше в Білому домі заявили, що внесення коректив щодо введених в грудні минулого року санкцій США проти ФСБ Росії жодним чином не слід трактувати як їх пом’якшення. З такою заявою виступив у Білому домі представник адміністрації президента США Шон Спайсер.

“Ми не пом’якшували їх (санкції проти ФСБ РФ – ред.). Наскільки я розумію, це звичайний розвиток подій”, – зазначив представник Білого дому. За його словами, “це досить звичайна практика для Міністерства фінансів, коли після введення санкцій повертаються до цього питання, щоб подивитися, чи немає необхідності зробити окремі винятки для різних виробництв або продукції і послуг”.

При цьому, офіційний представник адміністрації підкреслив, що рішення Мінфіну не являє собою якоїсь зміни політики щодо  введених в грудні російських санкцій.

Нагадаємо, США розширили санкції проти Росії через ситуацію в Україні.

У санкційний список увійшли сім фізичних осіб: Михайло Дідів, Михайло Клішин, Кирило Ковальчук, Дмитро Лебедєв, Дмитро Мансуров, Олег Мінаєв та Євген Пригожин.

Варто відзначити, що 19 грудня 2016 року, санкції проти Росії продовжив і Євросоюз. Так, Європейська рада офіційно продовжив секторальні санкції проти Росії до 31 липня 2017 року.

Зазначимо, секторальні санкції проти Росії з боку ЄС були введені в липні 2014 року і розширені у вересні 2014 року. Ці заходи діють за трьома основними напрямками.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *