У Міносвіти назвали витрати на друк одного підручника: цифра вражає

Щоб перевидати один новий підручник накладом у середньому 300 тисяч примірників, необхідно 12 мільйонів гривень.

Про це в ефірі Громадського повідомив Павло Хобзей, заступник міністра освіти і науки України.

«Відповідно до нормативних документів і до можливостей бюджету у нас підручник друкується раз на 5 років, є таке правило: усі підручники друкуються раз на 5 років», — сказав Хобзей.

Говорячи про перевидання нового підручника з історії для учнів 11 класу, він зазначив, що такий підручник буде надрукований у настпному році. «Зараз ми надрукували, згідно з програмами, 10 клас і наступного року ми надрукуємо 11 клас», — наголосив Хобзей.

Він зазначив, що не зважаючи на те, що у нинішньому підрчунику з історії для 11 класу (виданого в 2011 році, ред.) немає інформації про події Революції Гідності, вони уже закладені у шкільній програмі.

«Програму ми змінили, і зараз чітко в програмі сказано про події Євромайдану, агресію Росії на Донбасі, анексію Криму Росією та інше», — сказав представник Міносвіти.

Відповідаючи на питання, скільки коштує перевидати один підручник, він сказав: «Наклад 300 тисяч, вартість підручника близько 40 гривень. Це вийде 12 мільйнів гривень один підручник. Але ми мусимо друкувати ще лінійку підручників».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *