У липні скоротилася заборгованість населення за комуналку

Заборгованість населення України з оплати житлово-комунальних послуг у липні 2021 року скоротилася на 3,5% до червня і становить 57,2 млрд грн (без урахування електроенергії). Про це повідомляє Державна служба статистики.

Згідно з даними Держстату, загалом у липні українці сплатили за житлокомпослуги 12,4 млрд грн, що становить 117,3% нарахованої за той місяць суми.

Заборгованість за поставлену електроенергію в липні становить 7,1 млрд грн.

Найвищий рівень оплати житлокомпослуг зафіксований у Харківській (131,5% суми нарахувань, за рахунок погашення боргів попередніх періодів), Рівненській (124,9%), Київській (122,5%), Дніпропетровській (121,4%) областях і Києві (124,4%).

Найнижчий рівень оплати – у Чернівецькій, Кіровоградській, Вінницькій та Херсонській областях (104-109% суми нарахувань).

За даними Держстату, з початку року з населенням підписано 29,5 тис. договорів про погашення реструктуризованої заборгованості за житлово-комунальні послуги на загальну суму 248,2 млн грн. Сума внесених платежів із урахуванням довгострокових договорів становить 135,5 млн грн.

Дані наведено без урахування анексованого Криму та Севастополя, а також частини тимчасово окупованих територій Донецької й Луганської областей.

У липні скоротилася заборгованість населення за комуналку

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram