Україна вийшла у фінал Євробачення, Росія – вилетіла

У Лісабоні визначилися друга десятка фіналістів пісенного конкурсу Євробачення-2018.

У четвер, 10 травня, у Лісабоні відбувся другий півфінал міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2018. У фіналі 12 травня ми побачимо виступи учасників з 26 країн.
За право вийти до фіналу конкурсу боролися учасники з 18 країн, у тому числі й представник від України Melovin. За результатами другого півфіналу Євробачення 2018 до фінальної частини конкурсу пройшли 10 країн, а саме: Сербія, Молдова, Угорщина, Україна, Швеція, Австралія, Норвегія, Данія, Словенія, Нідерланди.
У фіналі ці країни приєднаються до першої десятки фіналістів, які визначилися за результатами першого півфіналу, що вже відбувся 8 травня.

За результатами другого півфіналу у фіналі Євробачення виступатимуть:

1. Sanja Ilic & Balkanika (Сербія) з піснею «Nova Deca»

2. DoReDos (Молдова) з піснею «Мy Lucky Day»

3. AWS (Угорщина) з піснею «Viszlat Nyar»

4. Melovin (Україна) з піснею «Under the Ladder»

5. Benjamin Ingrosso (Швеція) з піснею «Dance You Off»

6. Jessica Mauboy (Австралія) з піснею «We Got Love»

7. Alexander Rybak (Норвегія) з піснею «That’s How You Write a Song»

8. Rasmussen (Данія) з піснею «Higher Ground»

9. Lea Sirk (Словенія) з піснею «Hvala, ne!»

10. Waylon (Нідерланди) з піснею «Outlaw In ‘Em»

Російська виконавиця не пройшла у фінал.

Також, автоматично до фінальної частини потрапляють країни-засновниці конкурсу, а саме – Велика Британія, Франція, Німеччина, Іспанія та Італія. Також до фіналу цього року автоматично потрапила Португалія як країна, що приймає в цьому році конкурс Євробачення.

Гранд-фінал шоу відбудеться 12 травня. Йому передуватимуть кілька репетиція та спільна прес-конфернція представників країн засновниць конкурсу – Франції, Німеччинї, Великої Британії, Іспанії та Італії, а також країни-переможниці минулорічного конкурсу – Португалії.

Як відомо, у великому фіналі очікується виступ переможця минулорічного Євробачення Сальвадора Собрала, також до нього приєднається Каетану Велозу, 75-річний бразильський співак та сонграйтер, один із засновників тропікалії – мистецького напрямку, що сформувався в Бразилії наприкінці 1960-х років.

Собрал став першим представником Португалії, який переміг в «Євробаченні». Він з дитинства страждав вадою серця, йому необхідно було знайти донора для пересадки. 8 грудня, після майже тримісячного перебування у лікарні в Лісабоні, Сальвадору Собралу зробили успішну операцію по пересадці серця. Хірург, який робив операцію, повідомив, що у разі успішної, але тривалої реабілітації, співак зможе жити абсолютно нормальним життям.

Таким чином, у фіналі ми побачимо виступи учасників з 26 країн. Фінал відбудеться у Лісабоні цієї суботи, 12 травня.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *