Підвищення мінімальної зарплати: знаменитий реформатор зробив несподіване зізнання

Відомий західний реформатор, співголова групи радників по підтримці реформ в Україні Лєшек Бальцерович зізнався, що рішення про підвищення мінімальної зарплати є для нього неприємним сюрпризом, оскільки було прийнято без необхідних розрахунків. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на РБК-Україна.

Політик зазначив, що навіть не знав про те, що уряд прийме таке рішення. “Неприємний сюрприз був вчора. Особисто я і ніхто з міжнародних організацій не знав про те, що буде прийнято або розголошено рішення про збільшення на 100% мінімальної зарплати”, – заявив Бальцерович.

За його словами, дане рішення викликає багато питань, оскільки було прийнято без необхідних підрахунків і аналізів щодо впливу на витрати бюджету, пенсійну систему і тіньову економіку. “Бідність усувається шляхом прискорення економічного зростання, перш за все, а прискорення економічного зростання потребує прискорення реформ, над чим ми і працюємо”, – зазначив він.

«Здається, що це змагання в популізмі всередині самого уряду», – сказав Бальцерович. Він підкреслив, що скорочення бідності в майбутньому не може бути гарантовано без збалансованого бюджету, зниження інфляції і поліпшення бізнес-середовища.

Нагадаємо, що мінімальну зарплату хочуть збільшити до 3200 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *