СААКАЩВІЛІ НАПИСАВ ПРЕЗИДЕНТУ – ПРОСИТЬ ПРЕЗИДЕНТСЬКОГО ВЕТО

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі звернувся з листом до Президента України Петра Порошенка щодо ветування законопроекту “Про удосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності”, проголосованого 16 жовтня депутатською більшістю парламенту.

Про це Саакашвілі написав у Facebook.

“Центр обслуговування громадян другий рік є основою реформ у сфері надання адміністративних послуг, які тут надаються прозоро, якісно, з нульовою корупцією, швидко і з посмішкою, а співробітники отримують гідну заробітну плату. Однак проголосований у Верховній Раді 16 жовтня Закон №5067 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності” практично знищує все те, над чим працювала наша команда. Подальше існування Центру стане неможливим, оскільки цей закон позбавляє його засобів до існування”, – зазначає Саакашвілі.

Як наголосив голова ОДА, “ми набрали молоду, ідеалістичну команду, яка, незважаючи на всі труднощі, продовжує роботу у вподобаному одеситами центрі. Всі послуги, за які раніше платили неофіційно, тепер, завдяки Центру, надаються швидко і без корупції. Людям не потрібно платити хабарі, а співробітникам їх брати. Підписання цього закону, який лобіювали ті, кому невигідне викорінення корупції, стане кроком назад у реформуванні надання адміністративних послуг”.

Якщо цей закон буде підписано, зауважив Саакашвілі, “Центр, який відкривав Президент особисто, буде закрито за його ж підписом, молоді фахівці, які нам повірили, залишаться без роботи, а одесити знову будуть віддані на поталу корумпованим чиновникам сфери адміністративних послуг”.

Звертаюся до Президента України з проханням накласти вето на цей Закон, акцентував Саакашвілі. “Хоч надіслав офіційного листа до Адміністрації Президента, вирішив також викласти цю інформацію на Facebook, щоб, як це часто буває, вона не загубилася у бюрократичній рутині”, – додав голова Одеської ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *