Матіос заявив, що в укрбюро Інтерполу брали хабарі за затримку з оголошенням у розшук

Наступного тижня ГПУ ухвалить рішення щодо оголошення підозр у посадових злочинах окремим працівникам укрбюро Інтерполу

Деякі співробітники бюро Інтерполу в Україні перешкоджали напрямом в головний офіс організації матеріалів для оголошення в міжнародний розшук ряду осіб, за що отримували неправомірну вигоду, стверджує головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Проблема в тому, що пошта – скажу простою мовою – якою є відділення Інтерполу в Україні, визначала: направляти в Інтерпол, або залишити і відправити назад слідчому. Є офіційні свідчення-офіційні документи, де було написано: не вважаємо за доцільне… Вони вгадували на рівні капітана, майора або окремо взятого полковника, потрібно чи ні», – сказав він в ефірі «Шустер Live».

Разом з тим військовий прокурор розповів: «У нас є свідчення, оперативні та документальні дані, що за кожен такий ляп у правоохоронній роботі були виплачені і сплачуються в деяких моментах щомісячні неправомірні вигоди, фактично хабара, за недопущення оголошення або доведення процедури оголошення у розшук до кінця».

Матіос зазначив, що наступного тижня в прокуратурі візьмуть процесуальне рішення за результатами вивчення матеріалів щодо можливих ознак посадових злочинів в діяльності окремих співробітників українського бюро Інтерполу.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *