У КИЄВІ ЗАГУБИЛИСЯ 600 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ОПЛАТИ ЗА ТЕПЛО ЖИТЕЛІВ ДВОХ БАГАТОПОВЕРХІВОК

У Києві жителі спального району, де досі не увімкнули опалення, перекрили рух однією з магістралей. Автомобілям та громадському транспорту довелося їхати об’їзними шляхами, йдеться в сюжеті ТСН

Через незрозумілу ситуацію з котельною та постачальником без тепла лишилися понад 200 квартир у двох висотках. “Вмикаємо духовку, гріємося кондиціонерами, придбали обігрівач”, – зізнаються люди. Вони обурені, бо регулярно сплачують за опалення, натомість в оселях температура не більше 15 градусів. Жителі будинків твердять, що зверталися в усі можливі інстанції, однак результату не отримали.

Проблема виникла після створення ОСББ, із яким енергопостачальник відмовився підписувати договір. Підприємство мотивувало це наявністю заборгованості, однак юрист об’єднання жильців переконує, що гроші сплачувалися регулярно, а от рахунки енергетичної компанії були арештовані, і куди поділися ці кошти тепер ніхто не знає. Ціна питання – 600 тисяч гривень, і чиновники визнають, що безпорадні в цій ситуації, бо не мають права втручатися в комерційну діяльність власників котельні. Єдина допомога від влади – це звернення до прокуратури з проханням розібратися, чи законним шляхом були здобуті права власності над котельнею, котра наразі не працює.

Як уже повідомлялося, мешканці одного з районів столиці на Лівому березі вийшли на протест, доведені до відчаю комунальними негараздами. Люди перекрили дорогу на Березняках та невпинно ходять через пішохідний перехід, вимагаючи, аби їм, нарешті, увімкнули опалення.