Loading...

Узбекистан на порозі потрясінь

Повідомлення про здоров’я президента Узбекистану сьогодні опублікувала офіційна газета Кабміну країни. Офіційна газета Кабінету міністрів Узбекистану вранці в п’ятницю, 2 вересня, опублікувала повідомлення про “критичний стан” президента країни Іслама Карімова. “З великим болем в серці повідомляємо вам, що за минулу добу в стані нашого Президента відбулося різке погіршення і, на думку лікарів, він оцінюється як критичний”, – йдеться в повідомленні, яке цитує видання gazeta.uz.

Інформація про смерть Карімова з’явилася в ЗМІ 29 серпня, але офіційного повідомлення поки не послідувало. До цього уряд Узбекистану повідомив про госпіталізацію президента країни. 1 вересня опозиційне узбецьке інформагентство “Фергана” з посиланням на власні джерела повідомило, що Карімов помер, а про його смерть офіційно оголосять в п’ятницю, 2 вересня.

Також за повідомленням агентства, похорони Карімова нібито відбудуться 3 вересня на батьківщині президента – в Самарканді.  Як пише оглядач ZN.UA Володимир Кравченко, відсутність заздалегідь узгодженого і прийнятого більшістю правлячої еліти наступника створює в Узбекистані гостру внутрішньополітичну кризу, що загрожує перерости в криваве протиборство претендентів.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *