У Ахметова прокоментували його візит в НАБУ

Сьогодні журналісти зафіксували візит олігарха Ріната Ахметова до Національного антикорупційного бюро. Джерело: Bihus.info

У Ахметова прокоментували його візит в НАБУ

У Ахметова прокоментували його візит в НАБУ

У прес-службі олігарха Ріната Ахметова заявили, що він був запрошений в НАБУ в якості свідка.

Коментар прес-секретаря Ріната Ахметова Анни Терехової Українській правді:”Дійсно, пан Ахметов був запрошений і відвідав НАБУ 11 лютого для дачі пояснень в якості свідка. Пан Ахметов завжди відкритий до спілкування з державними органами з питань, що ъх цыкавлять. По коментарі щодо змісту бесіди просимо звертатися безпосередньо в НАБУ”.

На уточнюючі питання, у якій саме справі Ахметов давав свідчення, в прес-службі олігарха відповідати відмовилися.

 У НАБУ візит Ахметова коментувати відмовилися.

Нагадаємо:

  • 8 серпня Національне антикорупційне бюро повідомило про підозру співробітникам компанії ДТЕК.
  • Детективи НАБУ за процесуального керівництва САП повідомили шістьом особам, причетним до запровадження так званої формули “Роттердам+”, про підозру у вчиненні дій, в результаті яких споживачам електроенергії завдано 18,87 мільярдів гривень збитків.
  • 12 серпня екс-начальнику відділу НКРЕКП Тарасу Ревенкові, Солом’янський районний суд Києва дозволив вийти з-під варти під заставу 1,9 мільйона гривень за умови, що сума внесуть упродовж 5 днів.
  • 13 серпня один із співробітників ДТЕК за власною ініціативою прибув до бюро для участі в процесуальних діях – раніше, аніж було заплановано.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *