Тимошенко: “Гройсман – права нирка Порошенка”

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман говорив, що партії “Блок Петра Порошенка” і “Батьківщина” мають залишитися в минулому. У відповідь лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко заявила, що Гройсман “перевзувся просто в повітрі”.
Лідерка партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко назвала цинічною заяву прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана про те, що такі партії, як “Блок Петра Порошенка” (БПП) і “Батьківщина”, мають залишитися в минулому. Про це вона сказала 17 червня в ефірі телеканала NewsOne.

“Це трохи смішно, але насправді це як посібник з української політики. Гройсман каже, що партії БПП і “Батьківщина” – старі партії, і потрібно оцінити рівень цинізму. Гройсман – права нирка [п’ятого президента України] Петра Олексійовича [Порошенка]. Був, є і буде стільки, скільки існуватиме в політиці”, – заявила Тимошенко.

За її словами, Гройсман “перевзувся просто в повітрі, пролітаючи над Україною, і починає розповідати про старих і нових”.

“Річ у тім, що пан Гройсман вирощений Порошенком і його партією, він лише гвинтик величезної корупційної машини, яку за п’ять років змонтував Порошенко… Водночас він сказав цікаву річ про те, що всі ці роки Порошенко заважав йому працювати, а тепер йому вже ніхто не заважає. Так якщо йому ніхто не заважає, і він перетворився на незалежну від Порошенка особу, то нехай знизить тарифи”, – зазначила лідерка “Батьківщини”.

Нагадаємо:

16 червня Гройсман заявив, що “було б добре, якби [у парламент] увійшли нові партії. Старі партії, такі як Блок Петра Порошенка, [“Батьківщина”] Тимошенко, мають відійти в історію. У них була можливість приймати правильні рішення, але цього не було зроблено, і навряд чи вони зможуть це зробити”.

21 травня президент України Володимир Зеленський оголосив про розпуск Верховної Ради VIII скликання і призначення позачергових парламентських виборів на 21 липня. 23 травня указ Зеленського про дострокове припинення повноважень Верховної Ради і призначення позачергових парламентських виборів набув чинності. Із 24 травня в Україні розпочався виборчий процес.

У травні Гройсман оголосив про створення політичної партії “Українська стратегія”, із якою піде на вибори. Згідно з опитуванням, проведеним Центром соціальних і маркетингових досліджень SOCIS із 29 травня до 6 червня, “Українська стратегія” набирає менше ніж 3% голосів виборців.