Цифри свідчать про бідність українців: люди економлять на елементарних потребах

Дані статистики свічить про те, що через стрімке зростання цін на багато товарів, українці почали економити практично на всіх елементарних потребах: на продуктах харчування, одязі та відпочинку.

Невтішна статистика говорить про те, що жителі України почали економити на товарах першорядної і другорядної важливості, а саме – на продуктах харчування (59%), одязі (51%), розвагах (37%) та взутті (31%). Деякі споживачі і зовсім відмовилися від багатьох звичних благ цивілізації.

Як свідчать дані Нацбанку, з початку осені ціни на харчі та послуги в Україні зростали. За даними Національного банку України, пік подорожчання продуктів, товарів і послуг відбудеться саме у жовтні.

З початку жовтня в Україні піднялися ціни на овочі “борщового набору”, а також на м’ясо, яйця і ряд інших продуктів. Ціни на яловичину зросли на 12% – це близько 179,50 грн за 1 кг, на курятину на 6% – 105 грн/кг і свинину на 4% – 122,20 грн/кг

Питання про нерухомість також має велике значення для людей. Більшість українців проживають у власному житлі, а 16% громадян проживають в орендованих будинках або квартирах.

При виборі житла орендарі звертають увагу на декілька факторів: транспортна розв’язка – 43%, особисті переваги району – 36%, наявність техніки (холодильник, пральна машина і т.д.) – 32%, відстань до роботи – 30%, а з тисячі опитаних 70% орієнтуються на ціну, як на один з найважливіших моментів оренди.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram