Цей російський корабель може вдарити по будь-якій цілі на території України

У рамках нарощування бойових спроможностей міжвидового угруповання ЗС РФ в Криму здійснюється посилення сухопутного компонента на півночі півострова. Відповідно до заяви начальника штабу – першого заступника командувача Повітряно-десантних військ (ПДВ) генерал-лейтенанта М.Ігнатова від 1 серпня ц.р. у м. Джанкой розпочнеться формування 97 десантно-штурмового полку.

Цей російський корабель може вдарити по будь-якій цілі на території України

Зокрема, у 2017 році планується розгорнути батальйон, а протягом 2018-2019 років завершити процес формування полку, який увійде до складу 7 десантно-штурмової (гірської) дивізії (Новоросійськ). Триває посилення морського компонента міжвидового угруповання ЗС РФ в Криму.

Так, 29 липня ц.р. в акваторії Балтійського моря розпочались ходові випробування третього фрегату проекту 11356 “Адмирал Макаров”, на озброєнні якого знаходиться ракетний комплекс “Калибр-НК” (дозволяє завдавати удари з будь-якої точки північно-західної частини Чорного моря по об’єктах та цілях на всій території України). До кінця 2016 року очікується включення корабля до складу 30 дивізії надводних кораблів ЧФ РФ (м.Севастополь). Після введення фрегату “Адмирал Макаров” до складу ЧФ РФ кількість кораблів, оснащених універсальним ракетним комплексом типу “Калибр” збільшиться до семи, додає ГУР МО.

Довідково: до складу ЧФ РФ входять фрегати “Адмирал Григорович” (у червні ц.р. прибув у ВМБ Севастополь) і “Адмирал Эссен” (планується перехід). Будівництво решти фрегатів проекту 11356 (“Адмирал Истомин”, “Адмирал Корнилов”, “Адмирал Бутаков”) на калінінградському заводі “Янтарь” припинено через відсутність українських газотурбінних енергетичних установок.
Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2016/08/06/196733-rosiyskyy-korabel-vdaryty-po-bud-yakiy-cili-terytoriyi-ukrayiny

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *