”Це не церкви”: Медведчук зробив скандальну заяву про автокефалію України

Лідер руху “Український вибір – право народу” і кум президента РФ Віктор Медведчук різко виступив проти автокефалії для України.

За його твердженням, єдиною канонічною церквою в Україні є Українська православна церква Московського патріархату і “вона якраз не просила про надання автокефалії”. “Більш того, виступає категорично проти! І на це вона має право, тому що є самостійною та незалежною”, – зауважив він.

Водночас Медведчук переконує, “Київський патріархат і автокефальна православна церква сьогодні, за канонами вселенського православ’я, – це не церкви, а релігійні організації”.

“І ці релігійні організації разом зі світською владою в особі президента України, парламенту втрутилися у справи церкви, що прямо суперечить конституції України, в плані отримання автокефалії”, – додав лідер “Українського вибору”.

“Київський патріархат і автокефальна православна церква, на сьогоднішній день за канонами вселенського православ’я, – це не церкви, а релігійні організації”, – заявив Медведчук в ефірі російської програми “Право знати!” на телеканалі “ТВ Центр”.

“І ці релігійні організації разом зі світською владою в особі президента України, парламенту втрутилися в справи церкви, що прямо суперечить конституції України, в плані отримання автокефалії”, – упевнений політик.

Як повідомлявOBOZREVATEL, напередодні Медведчук похвалився стабільним відпочинком в Криму.

При цьому політик заявив, що хоч згідно з чинним українським законодавством і конституцією, Крим – територія України, “однак де-факто це сьогодні Росія”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *