Це біда: фермери знищують врожай кавунів, а реакція соцмереж на це різна

Фермери у селі Михайлівка на Херсонщині знищують урожай кавунів. Причиною тому – відсутність попиту на баштанні культури, які й так продають за копійки. Відповідний ролик опублікували в Telegram “Х… Херсон”. На кадрах видно, як чоловіки серед поля викидають із вантажівки кавуни. Ягоди падають на землю й розбиваються

Коментатори в чаті розділилися у думках. Одні звинуватили фермерів у “жлобстві”, зазначивши, що урожай треба було роздати пенсіонерам або відвезти до дитбудинку. Інші ж навпаки, підтримали, припустивши, що транспортування кавунів загнало б власників у ще більші збитки. Деякі коментатори також зауважили, що господарі, певно, мали вагомі причини, щоб так вчинити з плодами своєї праці.

“Чого не віддати?”, “Це ж можна все з’їсти”, “Шкода людям, віддали б тваринам на ферму або курям у курник. Жлоби, одним словом”, “Могли віддати в дитячий будинок. Діти були б задоволені”, – писали користувачі мережі.

У мережі вважають, що урожай можна було комусь віддати
Коментатори не підтримали такий вчинок господарів

Деяким коментаторам було шкода урожаю

Це біда: фермери знищують врожай кавунів, а реакція соцмереж на це різна

“Ніхто доставку оплачувати не хоче, лише привези. Фермери й так гроші тратять, а тут халявщики “привезіть””, “Які всі, бля**, розумні, ви спробуйте його виростити, в’ї*ал неміряно грошей, а в підсумку кавун 50 копійок і нікому на*уй не потрібен. Чому хтось повинен його віддавати “даром”, якщо туди вкладені власні кошти? Ви речі дітей на олх продаєте..То що тут вже говорити про “даром”… Одним словом міські…” – сперечалися інші.

Інші коментатори підтримали вчинок власників урожаю
Коментатори вважають, що доставка завдала б фермерам додаткового збитку
Коментатори підтримали господарів

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram