Loading...

Трамп розповів, коли може скасувати санкції проти Росії

Обраний президент США Дональд Трамп заявив, що збереже санкції щодо Росії “принаймні протягом певного періоду часу” Про це він заявив в інтерв’ю Wall Street Journal, передає Reuters.
У той же час він не виключив і скасування санкцій за певних умов, заявивши, що може скасувати санкції, якщо Москва доведе свою користь у боротьбі з тероризмом, а також у досягненні інших цілей, які важливі для США.
“Якщо нам вдається порозумітися, і якщо Росія нам дійсно допомагає, якщо хтось  робить справді чудові речі, то навіщо кому б то не було зберігати санкції”, – наводить видання слова Трампа. Він висловив надію на зустріч з російським президентом Володимиром Путіним, а також додав, що розраховує поліпшити відносини не тільки з Росією, але і з Китаєм, який критикував під час передвиборної кампанії, передає ВВС.
Трамп  готовий зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним через деякий час після інавгурації 20 січня.”Я розумію, що вони хотіли б зустрітися, і я абсолютно не проти”, – зазначив він.
В день публікації інтерв’ю Трампа президент США Барак Обама продовжив на рік санкції проти Росії через агресію в Україні.
  • Президент США Барак Обама, строк повноважень якого закінчується, розпорядився продовжити санкції, накладені щодо Російської Федерації у березні 2014 року через події в Україні. Про це йдеться у листі Обами спікерам Палати представників та Сенату, підписаним у п’ятницю, 13 січня.”Дії та політика осіб, які підривають демократичні процеси та інститути в Україні, загрожують її миру, безпеці, стабільності, суверенітету та територіальній цілісності, роблять внесок у незаконне привласнення коштів. Також дії та політика уряду РФ, включаючи його цілеспрямовану анексію Криму та застосування сили в Україні, продовжують становити надзвичайну загрозу національній безпеці та зовнішній політиці Сполучених Штатів”, – йдеться у документі.

    Санкційний режим був введений указом від 6 березня 2014 року та протім продовжений до 6 березня 2017 року.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *