НОВИНИ КОЛИШНІЙ МІНІСТР ФІНАНСІВ ПОЛЬЩІ ПРОКОМЕНТУВАВ ПІДНЯТТЯ МІНЗАРПЛАТИ В УКРАЇНІ

Економіка розвивається за рахунок кращих умов для приватного бізнесу

Майже всі міжнародні експерти були здивовані рішенням про підвищення вдвічі мінімальної зарплати в Україні. Про таке в ефірі “5 каналу” колишній міністр фінансів Польщі, колишній голова Національного банку Польщі (2001-2007),  нині співголова Групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні Лєшек Бальцерович.

Він зауважив: “Не тільки я був здивований. Майже всі міжнародні експерти, тому що це було несподівано. Нам здавалося, що не було таких калькуляцій, але подивимося, які будуть результати”.

“Я не зовсім згоден, що одним кроком можна підвищити рівень життя. Нікому таке не вдалося. Як вдається? Якщо економіка розвивається за рахунок кращих умов для приватного бізнесу. Це треба прискорити і є величезні резерви. Це можна було б зробити швидше і рівень життя теж піднімався би швидше”, – наголосив Бальцерович.

Він також додав: “І позиція України в зовнішньому світі, в Європі, була б краще. Там би дивилися, що попри стількох проблем Україна просувається вперед… З довірою приходить політична підтримка і іноземні капіталовкладення”.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *