Традиції продовжуються. День вуличної музики в Переяславі пройшов на “ура”

20 травня в Переяславі-Хмельницькому вчетверте відзначали День вуличної музики. Взагалі наше місто одне із перших в Україні приєдналося до цього наймасштабнішого міжнародного музичного проекту. Організацією свята  незмінно займалися активісти ГО «Джем Толока» на чолі з Ігорем Янчуком.

Декорації на День вуличної музики                                                           переяславці на дні вуличної музики

День вуличної музики проходив у парку імені Шевченка (поблизу НЦК «Зустріч»). Музична програма, яка розпочалася о 16 годині, тривала до ночі. На сцену виходили місцеві виконавці, як уже добре знані в місті, так і нові, були гості з Києва, Борисполя та інших міст.

 

Переяславці, які прийшли послухати живу музику, розміщувалися прямо перед сценою, поруч з виконавцями, на спеціально підготовлених м’яких сидіннях та лавках.

В першу чергу хочу подякувати всім організаторам – Лєні Літковій, Дімі Мацкевичу, Юрчику Маринко, Наташі Зіновьєвій, Люді Анцеровій, Оксані Божнюк за їх старання та віддачу справі. Велике спасибі за підтримку нашим друзям, партнерам та спонсорам: ХатаNET, Sushi Love, РОК БУЛАВА, Відділ культури Переяслав-Хмельницької РДА, ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ”. Не знаю як вам, а мені сподобалось. Свято зроблене з душею та своїми руками. Такий собі вулично-музичний хенд-мейд. Ще й природа подарувала своє тепло та відсутність прогнозованої синоптиками зливи. І, можливо, для когось з вас цей день став чи стане дійсно найкращим днем у році, — написав на сторінці в соціальній мережі “Вконтакте” Ігор Янчук.

Традиції продовжуються. День вуличної музики в Переяславі пройшов на "ура" гостя зі столиці

На святі музики красива дівчина біля красивого піаніно

 

 

Під час Дня вуличної музики зібрали 1010 гривень для переяславця Бориса Катречі, який хворіє на хронічну ниркову недостатність.

Традиції продовжуються. День вуличної музики в Переяславі пройшов на "ура"

у конкурсах брали участь багато присутніх на святі музики

сайт Вісник Переяславщини