Терористи в Луганську змушують населення отримувати їх “ксіви”

Так званих бюджетників окупованого Луганська проросійські найманці змушують отримати папери, видані структурами терористичної організації ЛНР, які бойовики називають “паспортами”.

За інформацією LIGA.net, в останні дні, тиск на деяких підприємствах і вузах з боку керівництва посилився.

“Спочатку нас вписали в списки Миру Луганщини (сепаратистський рух в ОРЛО, – ред), тепер мова йде про те, щоб ми міняли українські паспорти”, – сказав луганчанин Сергій, ім’я якого змінено з метою безпеки.

Луганчанка Аліна додала, що не збирається змінювати свій паспорт. “Вірю, що прийде Україна сюди. Я – не колабораціоніст”, – підкреслила вона.

Однак, за їх словами, така позиція не у всіх.

“Багато реально, на жаль, пристосовуються і отримують ці папірці. Аргументують тим, що їм тут жити, на цій території, і потрібно підлаштовуватися якимось чином”, – додала луганчанка.

Місцева мешканка Карина сказала, що тепер з такими “документами” вона зможе їздити спокійно не тільки в РФ, але і Абхазію і Придністров’я. Правда, вона не змогла відповісти на питання, що заважало їй це робити з українським паспортом.

Карина додала, що незважаючи на те, що отримає документи псевдореспубліки український паспорт здавати не буде.

“Мені сказали, що його можна не здавати, хай полежить, а раптом знадобиться”, – сказала вона.

22 лютого повідомлялося, що вчителі міста на школярів старших класів чинять психологічний тиск, розповідаючи про переваги отримання так званих паспортів терористичної організації ЛНР після їх визнання країною-агресором РФ.

ДНР і ЛНР – терористичні організації, які захопили за підтримки Російської Федерації частина Донецької та Луганської області України. Обидві організації створені, фінансуються і утримуються Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *