Такого ще не було: Новий керівник ОПЗ просить знизити йому зарплату у 10 разів

Як повідомила  прес-служба ОПЗ, в.о. голови правління Одеського припортового заводу Микола Синиця звернувся до Фонду держмайна та наглядової ради держпідприємства з проханням про зменшення заробітної плати у 10 разів.

Зазначається, що згідно з п. 5.1. контракту, Синиці встановлено заробітну плату у вигляді посадового окладу розміром 60 мінімальних посадових окладів.

У листі до голови Фонду держмайна Дмитра Сенниченка та заступника голови Фонду, голови наглядової ради ОПЗ Сергія Ігнатовського Синиця просить встановити йому заробітну плату у розмірі 6 мінімальних посадових окладів та надбавку за інтенсивність і особливий характер праці у розмірі 50% від окладу.

 Синиця вважає, що фінансовий стан ОПЗ не дозволяє на поточний час виплачувати йому зарплату, встановлену контрактом.

Такого ще не було: Новий керівник ОПЗ просить знизити йому зарплату у 10 разів

Зазначимо, що оклад попереднього в.о. директора підприємства Сергія Назаренка становив близько 60 тисяч гривень.

Синиця, згідно з контрактом, мав отримувати зарплату в розмірі 630 тисяч гривень на місяць.

Нагадаємо:

Синиця упродовж останніх кількох років обіймав посаду виконувача обов’язків “Українського державного аерогеодезичного підприємства”.

Згідно з його декларацією на цій посаді, окрім “Тандем-Д”, він володіє ще кількома фірмами.

Також йому належить торгова марка мережі ресторанів “Два гуся”. Микола Синиця у 2019 році  балотувався до Верховної Ради від “Свободи”.

“Слідство.Інфо” з посиланням на публічні реєстри повідомляло, що фірму нового виконувача обов’язки голови правління “Одеського припортового заводу” Миколи Синиці підозрюють у фінансових оборудках і ухиленні від сплати податків, сам в.о від неї відхрещується.

Кабмін призначив Миколу Синицю в.о. голови правління ОПЗ 24 січня 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *