Loading...

Ляшко мешкає в будинку за 15 млн, а журналістам показує житло сестри дружини, – ЗМІ

Народний депутат Олег Ляшко придбав будинок за 15 млн грн, а автівки, на яких їздить, не вказує в деклараціях

Про це повідомляють “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

За даними ЗМІ, Ляшко, хоч і має дві квартири в Києві, мешкає у будинку за 15 млн грн у Козині (Київська область). Ця нерухомість схована за парканом, заввишки щонайменше два метри і її суворо охороняють.

Водночас, є у Ляшка окремий будинок, де він приймає журналістів.  У 2014 році нардеп вперше показав своє помешкання каналу ICTV, наголошуючи, що витратив на нього останні гроші. Але інформація про цю нерухомість з 2014 року в декларації так і не з’явилася.

Будинок, який у 2014 році Ляшко демонстрував журналістам, нині вже добудований, записаний від самого початку на молодшу сестру дружини Ляшка – Лоліту Федотову.

null

null

Саме із цього будинку на автомобілі Mercedes GL 550 регулярно виїжджає дружина Ляшка –  Росіта Сайранен. Як і будинок, автомобіль відсутній в декларації нардепа. Офіційно Mercedes записаний на близького до представників Радикальної партії – Антона Розова.

Ще одна незадекларована автівка Toyota Land Cruiser, на якій нардеп Андрій Лозовий із Олегом Ляшком приїхали під МВС в день зняття депутатської недоторканності. Автівка записана на Лоліту Федотову.

Сам Олег Ляшко пересувається на незадекларованому броньованому Cadillac Escaladе.

null

null

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *