Loading...

Мін’юст пояснив, що винагороди його чиновникам не “б’ють” по бюджету

Величезні винагороди посадовцям з департаменту виконавчої служби Мін’юсту не є преміями та не потребують додаткових витрат з державного бюджету.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.

 “Розповсюджена інформація щодо виплати премій співробітникам Мін’юсту подана некоректно і є вирваною із контексту офіційної відповіді в.о. державного секретаря Олени Косолапової”, – йдеться в заяві.

У міністерстві запевняють, що мільйонні суми, які посадовці отримують додатково до зарплати, – це виконавчий збір, який становить 10% від суми боргу, що стягнутий з боржника.

“Виплата винагороди державному виконавцю здійснюється в межах і за рахунок відповідних надходжень до спеціального фонду державного бюджету, що формується з коштів виконавчого збору, стягненого державними виконавцями з боржників, і не потребує додаткових витрат Державного бюджету України”, – кажуть у Мін’юсті.

Як повідомлялося, лише за два місяці 2017 року вісім чиновників Міністерства юстиції України отримали винагороди більш ніж на 23 мільйони гривень.

Про це повідомляє “Слово і Діло” з посиланням на інформацію, отриману від Мін’юсту у відповідь на запит щодо доходів одного із співробітників міністерства.

 “Що стосується повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, відзначаємо, що інформація, подана заступником директора департаменту – начальником відділу примусового виконання рішень департаменту державної виконавчої служби Мін’юсту Іриною Ярушевською, відповідає дійсності”, – зазначили у відомстві.

За його даними, Ярушевська за червень отримала зарплату разом з винагородою в розмірі 1,815 млн грн. Крім неї, ще семеро співробітників отримали грошові виплати, які перевищували 1 млн грн. Найбільше з цього списку отримав головний держвиконавець відділу примусового виконання рішень департаменту держвиконавчої служби Мін’юсту Іван Нещадим – 8,862 мільйона гривень.

 
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *