Стало відоме ім’я нардепа, на якого готувався замах в Києві

Спецслужби стежили за організацією замаху на Народного депутата Антона Геращенко, яке організував колишній громадянин України Андрій Тихонов, який найняв двох “зеків” для виконання плану.

Служба безпеки України перешкодила замаху на народного депутата Антона Геращенко з фракції “Народний фронт”, повідомляє інтернет-видання “Цензор.НЕТ”.

“Виконати замах зголосилися двоє громадян України, які відбували ув’язнення на окупованій території Криму, і отримали дострокове звільнення. Один з них раніше тричі судимий за кримінальними статтями”, – йдеться в повідомленні.

Слідство з’ясувало, що свої дії вони координували зі своїм керівником – колишнім громадянином України, російським найманцем Андрієм Тихоновим, які проживають зараз в Бєлгороді (Росія). Більше місяця за підозрюваними здійснювалося спостереження, частина їх розмов була задокументована оперативним шляхом.

“Основний мотив замаху на Геращенко – спроба усунути відомого політика, який є одним з творців основної української і міжнародної бази даних щодо розшуку терористів” Миротворець “, а також відомий відкритими антиросійськими поглядами, є медійної фігурою”, – додали у виданні.

До речі, дані про Тихонова можна знайти на сайті “Миротворець”. Там на 31 грудня 2015 го року була розміщена така інформація: “Зам. Командира окремого комендантської полку т.зв.” ЛНР “.
17.06.2014 р брав участь в полон Н. Савченко.
Одночасно знаходиться на зв’язку у кількох оперативних співробітників спецслужб РФ. Має диверсійну підготовку. Один з кураторів – співробітник спецслужб РФ з позивним “Ельбрус”. (До бойових дій на території України служив / працював в в / ч А-4104).

За Геращенком терористи організували стеження за місцем проживання і за місцем роботи. Після отримання доказів злочинних намірів та інформації про наявність у них вибухового пристрою співробітники СБУ здійснили затримання на гарячому.

Проти підозрюваних порушено справу за статтею 112 КК – замах на життя державного діяча, максимальна міра покарання, можлива у даній справі – довічне ув’язнення.

Слідчі проводять експертизу вибухового пристрою, вилученого у затриманих, а також перевіряють їх можливу причетність до інших злочинів на території України, зокрема, до замаху на журналіста Павла Шеремета.

Раніше повідомлялося, що в Києві спецслужби запобігли вбивству нардепа.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *