В Києві знайшли тіло зниклої 9-річної дитини

22.06.2019 з’явилася інформація про те, що близько 20:00, пішов з дому за адресою: м. Київ, вул. Вербицького 22/1, неповнолітній Черевко Захар Олександрович, 30.08.2009 р.н., та до теперішнього часу не повернувся.
Зі слів родичів, пішов брати інтервью у прохожих людей, біля будинку.
Зріст близько 140 см. Був одягнутий, у сірі брюки, рубашка білого кольору із сірими полосками.

Сьогодні, 23 червня, у Києві, біля озера Вирлиця, знайшли тіло дев’ятирічного Захара Черевка, який зник 22 червня. За попередньою інформацією, хлопчика вбили.

Про це повідомили в телеграм-каналі “Кіев.Оперативний”. “За попередньою інформацію, його було жорстоко вбито. Наразі на місці працюють криміналісти. Деталі цієї жахливої події встановлюються”, — йдеться в повідомленні.

Жорстоко вбито: в Києві знайшли тіло зниклої 9-річної дитини

Раніше стало відомо, що Захар вийшов з дому близько 20:00 і не повернувся. Його рідні , повідомили, що хлопчик пішов брати інтерв’ю у перехожих біля будинку.

Українців потрясла чергова трагедія з дитиною

Користувачі відразу відреагували на тривожну новину. Українці закликали владу ввести найсуворіше покарання за нелюдські злочини проти дітей, а також звернулися до правоохоронців із гострими питаннями.

Ну ось як так? За що можна було вбити 9-річну дитину. Сподіваюся мерзота, яка це зробила, буде подихати в муках”, “Час вводити смертну кару”, “Боже, що відбувається в цьому світі?”, “Коли це все закінчиться? Діти страждають і гинуть, тому що немає смертної кари за це”, “Дев’ять років такого не було. І ось знову”, “Твориться якесь пекло”,”Такого не було навіть в 90-і “, – написали в коментарях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *