За злочини Путіна відповість вся Росія і розплата буде важкою, – Сотник

Російська Федерація в майбутньому обов’язково понесе покарання за страждання, які вона завдала жителям окупованих Донбасу і Криму. Про це заявив російський журналіст Олександр Сотник, – повідомляє «Преса України».

Він зазначив, що півострів Крим був незаконно анексований Росією, а на Донбасі Кремль продовжує скоювати злочини одне за іншим. Сотник підкреслив, що війну можна називати «гібридної», але на ній гинуть люди і ці смерті не «гібридні», вони приносять біль і страждань людям. Журналіст заявив, що за ці смерті доведеться відповідати Росії, з Путіним в Гаазькому суді або самостійно, але обов’язково доведеться. «Відповідальність понесуть всі, кожен громадянин Росії. І я – в тому числі», – заявив Сотник.

Журналіст заявив, що поки російські суспільство ще не відчуває себе обдуреним і покинутим, але ейфорія з приводу анексії Криму і війни проти України вже проходить. Сотник припускає, що незабаром у Росії може відбутися багато змін, і далеко не в кращу сторону для нинішнього Кремля, оскільки ейфорія вже проходить, а важкі наслідки ще тільки починають проявлятися.

«При путінському режимі скоєно стільки злочинів – як всередині Росії, так і за її межами – що розплата буде важкою. Можливо, її ціною стане розпад Росії… Кожен новий день пролонгації влади Путіна і його банди залишає все менше шансів на збереження моєї країни в колишніх геополітичних кордонах», – резюмував він.