США ввели санкції проти судноплавних компаній РФ

США ввели санкції проти російських судноплавних компаній за порушення резолюцій Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй, що стосуються Північної Кореї.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Мінфіну США.

Зазначається, що нові обмеження введені відносно двох юридичних осіб та шести суден, які передавали нафту КНДР.

Йдеться про російські судноплавні компанії “Приморье” та “Гудзон”, а також судна “Нептун”, “Белла”, “Севастополь”, “Партизан”, “Богатир”, “Патриот”.

 “Наслідки порушення цих санкцій будуть залишатися в силі до тих пір, поки ми не досягнемо остаточної, повністю перевіреної денуклеаризації Північної Кореї”, – заявив міністр фінансів Стів Мнучін.

3 серпня Міністерство фінансів США оголосило про додаткові санкції відносно Північної Кореї, ввівши обмеження проти російського банку “Агросоюз”, що надавав послуги північнокорейцям в обхід санкцій ООН. Санкційний удар США обвалив російський рубль.

Північна Корея перебуває під міжнародними та американськими санкціями через власну ядерну програму і випробування балістичних ракет.

Заступник міністра закордонних справ Сергєй Рябков заявив, що Росія працює над заходами проти США після запровадження санкцій проти російських компаній за допомогу КНДР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *