США поховають головний проект Путіна: озвучено гучну заяву Конгресу по «Північному потоку – 2»

У палаті представників американського Конгресу зареєстрований проект закону, який передбачає санкції проти компаній, причетних до будівництва «Північного потоку-2». Таким чином, для бізнесу дешевше буде відмовитися від співпраці з російським проектом, ніж продовжувати його. Як передає replyua.net, з відповідною заявою в ефірі «Голосу Америки» виступив республіканець Адам Кінзінгер.

«Наші відносини будуть хорошими, але Україні потрібно зробити багато, щоб викорінити корупцію … Продовжувати економічне, судове партнерство – це важливо, і ми будемо це робити до тих пір, поки Україна буде звертатися до нас. Що стосується нового законопроекту, будь-хто, хто захоче стати частиною проекту «Північний потік – 2», дорого заплатить. Буде дорожче вести бізнес з Росією, ніж відмовитися від нього », – сказав конгресмен.

За його словами, Росія намагалася використовувати енергетичну залежність як засіб здійснення надмірного політичного впливу на союзників в Європі. «Володимир Путін використовував природний газ як зброю для залякування і примусу всього регіону», – йдеться на офіційному сайті Кінзінгера.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *