Заступниця Охендовського задекларувала подарунок вартістю півмільйона гривень

Дарувальником вказується Сергій Маліков, який до січня 2016-го очолював Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню, а раніше керував партійною організацією “Партії регіонів” у Маріуполі Донецької області.
 Заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна задекларувала подарунок на півмільйона гривень. Про це свідчить інформація з е-декларації, поданої Усенко-Чорною до Національного агентства з питань запобігання корупції. При цьому дарувальником вказується Сергій Маліков, інформують Патріоти України.До січня 2016-го Маліков очолював Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню, а раніше керував партійною організацією “Партії регіонів” у Маріуполі Донецької області. У декларації за 2015 рік Усенко-Чорна вказувала, що користується квартирою в Києві, власником якої також є Маліков, який не значиться її членом сім’ї.

Як стало відомо, раніше Усенко-Чорна придбала двокімнатну квартиру в Києві загальною площею 69,4 кв. м; договір було оформлено 1 грудня; вартість житла склала понад 3,2 млн грн.

Заступниця Охендовського задекларувала подарунок вартістю півмільйона гривень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *