Справа Шеремета: силовики штурмом взяли залу суду і вивели підозрювану

Як повідомляє “Українська правда”, силовикам довелося штурмувати залу суду, де розглядається справа Павла Шеремета, щоб вивести і відвезти в СІЗО підозрювану Юлію Кузьменко.

 Близько 5 годин після завершення засідання друзі та знайомі Кузьменко залишались у суді і говорили, що будуть блокувати вхід, щоб не дати правоохоронцям вивести підозрювану.

Згодом, кілька десятків поліцейський та нацгвардійців силою розтовшхали людей та вивели Кузьменко.

 На відео приблизно з 16 хвилини видно, як правоохоронці виводять підозрювану.

@HromadskeUA
 У залі суду, де так і не відбулося засідання у справі Кузьменко, підозрюваної у вбивстві Шеремета, спецпризначенці почали штурм.

Вранці суд переніс розгляд справи на 24 грудня, але прихильники Кузьменко не покидали зали суду, сподіваючись, що засідання відбудеться

Вбудоване відео

Як повідомила пресслужба Генпрокуратури, у справі щодо вбивства Павла Шеремета Генпрокуратура оновила групу прокурорів.

“20 грудня 2019 року оновлено групу прокурорів, які здійснюють процесуальне керівництво у провадженні щодо вбивства Павла Шеремета. Так, процесуальний нагляд у провадженні забезпечується групою прокурорів у складі 6 працівників Генеральної прокуратури України”.

“Щодо одного з прокурорів ГПУ, який працював над цим провадженням, 19 грудня 2019 року п’ята кадрова комісія прийняла рішення про неуспішне проходження атестації за результатами співбесіди через невідповідність вимогам професійної етики та доброчесності”.

  Прокуратура не вказала прізвищ залучених прокурорі.