СПІВРОБІТНИКИ “МІНІСТЕРСТВА ФІНАНСІВ ДНР” ОТРИМУВАЛИ соцдопомоги ВІД УКРАЇНИ

Семеро сепаратистських чиновників під виглядом псевдопереселенців встигли отримати з держбюджету України понад 100 тисяч гривень соцвиплат з початку року
Співробітники Служби безпеки України (СБУ) виявили факти отримання низкою чиновників так званого “Міністерства фінансів ДНР” соціальних і пенсійних виплат з державного бюджету України. Про це сьогодні повідомили в прес-центрі СБУ, передає РБК-Україна.
Як встановили правоохоронці, сім посадових осіб зазначеного “відомства” самопроголошеної “Донецької народної республіки” і підзвітного йому “департаменту казначейства ДНР” зареєструвалися на початку року як вимушені переселенці в Донецькій, Дніпропетровській і Запорізькій областях.
“Сепаратистські чиновники, серед яких два керівника регіональних” органів “, встигли отримати понад 100 тисяч гривень соцвиплат. Гроші псевдопереселенцам знімали знайомі і кур’єрами переправляли на тимчасово окуповані терористами території”, – йдеться в повідомленні спецслужби.
Про виявлені факти СБУ поінформувала Пенсійний фонд України та органи соціального захисту населення, які, в свою чергу, “призупинили соціальні та пенсійні виплати семи чиновникам терористичної організації”.
Нагадаємо, раніше представники фейковий “народної республіки” заявляли про плани здійснювати деякі соцвиплати для жителів окупованих територій в американській валюті через “досить об’ємних доларових надходжень до бюджету ДНР”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *