Спійманого на хабарі голову правління “Хліба України” відновили на посаді

Апеляційний суд відновив на посаді Мирона Скородинського.

Апеляційний суд Києва поновив на посаді голову правління держкомпанії  “Хліб України” Мирона Скородинського, який підозрюється в отриманні хабара в розмірі 7 тисяч доларів.

Раніше суд відхилив скаргу прокурора і відмовився обрати запобіжний захід для Скородинського у вигляді утримання під вартою, пишуть “Українські Новини” з посиланням на рішення суду.

Відзначається, що після цього прокуратура подала нове клопотання до Печерського райсуду Києва і просила усунути Скородинського від займаної посади.

16 листопада суд відмовив у задоволенні цього клопотання.

Раніше повідомлялося, що НАБУ розслідує можливу розтрату державних коштів в ДАК “Хліб України”. Крім того, в Міністерстві аграрної політики утворили комісію, якій доручено провести перевірку діяльності голови “Хліба України”.

12 вересня правоохоронці затримали Скородинського за підозрою в отриманні хабара в розмірі 7 тисяч доларів за погодження договору оренди майнового комплексу дочірнього підприємства “Хліб України” “Потаське хлібоприймальне підприємство”.

14 вересня Печерський райсуд Києва відпустив Скородинського під заставу в 128 тисяч гривень. Пізніше суд відсторонив підозрюваного від посади.