Сотні людей з оваціями зустріли наших заручників в Борисполі

В ніч на четвер, 28 грудня, в аеропорту Бориспіль приземлилися літаки, які доставили до Києва звільнених з полону українських заручників

Сотні людей з оваціями зустріли наших заручників в Борисполі

На злітному полі українських заручників зустріли сотні людей, які привітали їх оваціями.

Світлина від Івана Гребенюка.

Світлина від Івана Гребенюка.

Світлина від Івана Гребенюка.

Світлина від Івана Гребенюка.

 Нагадаємо, що 27 грудня відбувся масштабний обмін полоненими між Україною та бойовиками окупаційних сил РФ на Донбасі. Були звільнені 73 українських заручника. Україна передала на окуповані території 233 людини.

Президент України Петро Порошенко зустрів звільнених з полону українців, яких незаконно утримували на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

В результаті вчорашнього обміну утримуваними особами на Донбасі були звільнені 73 українських заручника, уточнила перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко

“27 грудня в районі Майорського, що в Донецькій області, відбулося звільнення заручників. З в’язниць бойовиків були звільнені 73 українця, які незаконно утримувалися в ОРДЛО”, – цитує Геращенко прес-служба Верховної Ради.

У свою чергу, поінформувала вона, українська сторона передала 233 особи шляхом помилування і звільнення їх з-під варти.

Серед звільнених в середу з окремих районів Донецької та Луганської областей – бійці батальйону Кривбас Микола Герасименко та Олександр Лазаренко. Їх бойовики незаконно утримували ще з лютого 2015 року, після Дебальцевого.

Також серед звільнених – представник Нацгвардії Євген Чуднецов, якого бойовики засудили до 30 років, який зазнав страшних тортур в катівнях ОРДО, легендарні кіборги – Олександр Морозов та Іван Ляса, які найдовше перебували в заручниках, ще з оборони Донецького аеропорту.