Loading...

“Слава Україні!” Британські фанати провели акцію у Франції

Англійські фанати збірної України влаштували яскраву акцію в підтримку команди Михайла Фоменка. Вболівальники провели спеціальний велопробіг перед стартовим матчем “жовто-синіх” на Євро-2016 з німцями.
Фани подолали 230 км на велосипедах від Лондона до Лілля, де відбудеться перша гра нашої команди на чемпіонаті Європи. До складу групи увійшли п’ять українців, з народження проживають в Великобританії – Євген і Петро Химера, Степан і Богдан Лучко, Нік Фавелла.
“Чесно кажучи, було трохи важко. Перед нами виникли деякі проблеми. Але ми раді, що зробили це. Ідея виникла кілька місяців тому. Таким чином ми хотіли підтримати Україну і воїнів АТО. Нас підтримували багато людей, і для нас це дуже важливо. Слава Україні!” – Розповів  Євген Химера.

Крім того, фанати також влаштували в центрі Лілля, де Україна зіграє з Німеччиною, патріотичну перекличку. Відзначимо, що акція на підтримку України викликала величезний інтерес у Франції. Французи, німці та англійці активно цікавилися подробицями велопробігу і фотографувалися з його учасниками.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *