Скандал із консулом в Ізраїлі

Речовина була виявлена в речах для ув’язненого, які передав знайомий закононеслухняного українця.

Учора, 1 вересня, консул України в Ізраїлі Анатолій Писаревський, який планував відвідати ув’язненого громадянина України, був затриманий ізраїльськими поліцейськими: у речах для арештанта після обшуку був знайдений білий порошок, склад якого поки що невідомий. Про це пише ForumDaily.

 Посол Геннадій Надоленко назвав подію “повною підставою”. “Він провідував українського в’язня — і це його консульський обов’язок. Його попросили передати спорткостюм. Але виявилося, що в костюмі був зашитий якийсь порошок. Консула фактично використовували всліпу. Думаю, що консулу треба було бути більш уважним”, – заявив він виданню. За словами самого Писаревського, речі йому передав один із знайомих ув’язненого.

“Нерозумно вважати, що консул понесе наркотики в лігво поліцейських, знаючи, що всі речі на вході перевіряються. Речі для ув’язненого мені передав один із його знайомих, якого я бачив всього кілька хвилин. Передача речей консулом цілком дозволяється. Тим паче, що у цього ув’язненого тут немає родичів”, — зазначив він. Консул додав, що ізраїльські поліцейські вже були готові до обшуку перед його приходом. “Їх було п’ятеро (на прохідній, — ред.), і вони відразу почали ретельно перевіряти принесені речі — спортивний костюм і рушник. Мабуть, вони раніше прослухали його розмови. Потім мені показали порошок у поліетиленових смужках, знайдений у швах спорткостюму”, – розповів Писаревський.

Як повідомляє видання, речі призначалися для Олексія Т., 1971 року народження, який є громадянином обох країн — України та Ізраїлю, і має проблеми зі здоров’ям. В’язень відбуває термін покарання на два роки і п’ять місяців за крадіжку і злам. Це для нього вже шоста відсидка у в’язницях Ізраїля. На думку дипломата, все, що сталося — це “місцеві кримінальні розбірки”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *