Прокурора АТО Кулика перевели до ГПУ

Обвинувачений у незаконному збагаченні прокурор АТО Костянтин Кулик був переведений до Генеральної прокуратури на посаду заступником начальника Департаменту міжнародно-правового співробітництва Генпрокуратури.

Дана інформація оприлюднена на сайті ГПУ в розділі призначень, повідомляє «Слово і Діло».

Згідно з інформацією, Кулик був призначений на посаду заступника начальника ще 14 квітня 2017 року.

Прокурора АТО Кулика перевели до ГПУ

Нагадаємо, вчора, 27 квітня мало відбутися чергове судове засідання у справі Кулика, проте суддя виявився на лікарняному.

Голова ГПУ Юрій Луценко назвав звинувачуваного у незаконному збагаченні прокурора Костянтина Кулика ефективним працівником.

Про це він розповів на спеціальному брифінгу в п’ятницю.

 “З моєї точки зору, він (Кулик – ред.) ефективний працівник прокуратури, що довів це сьогоднішнім результатом”, – сказав генпрокурор, маючи на увазі успішне завершення справи про конфіскацію 1,5 млрд доларів в оточення Януковича.

Луценко підкреслив, що до тих пір, поки вина людини не встановлена, вона є чистою, і це стосується також Кулика.

“Так, я знаю, що НАБУ звинувачує його в незаконному збагаченні. Так, знаю, що зараз відбувається суд. Якщо він встановить його провину, то він буде звільнений з органів прокуратури і понесе покарання”, – сказав генеральний прокурор.

“Хочу процитувати китайського класика: Не важливо, якого кольору кішка, якщо вона приносить здобич. Якщо кішка не вчинила ніяких злочинів, а це встановить лише суд, то її масть, колір, довжина шерсті мене не обходить. Сьогодні цей кіт приніс дуже серйозну здобич, прошу його за це поважати”, – додав Луценко.