Скандал із Червоненком отримав продовження

Екс-міністр транспорту і зв’язку, бізнесмен і ведучий на телеканалі NewsOne Євген Червоненко не має наміру просити вибачення за «бидло», яким назвав тих, хто зловтішався з приводу загибелі колишнього народного депутата від Партії регіонів Ірини Бережної.

Червоненко прокоментував скандал, який виник через його хамські випади у ставленні українців. При цьому він обурився хвилею антисемітизму, яка піднялася в мережі.

«Дівчинка, яка вижила в аварії, має батька єврея … Я не розумію одного – чому так багато злісних людей добровільно зарахували себе до бидла ?! Чому полився бруд? Неважливо, якому богу ти молишся. Він один для всіх, інше – маркетинг!Не євреї винні, а ви самі, хто себе добровільно зараховує до бидла, боїтеся сказати правду в очі. Я не каюсь і постараюся на радість бидла не розбитися », – написав Червоненко в Facebook.

Колишній міністр додав, що взагалі не планував піднімати цю тему, проте після розмови з батьком дитини екс-регіоналки і прочитання «злісних» коментарів «озвірілого від радості бидла» зірвався.

«Побачив повний злоби і ненависті пост зовні красивої дівчинки Наді з абсолютно зміїним нутром, інші пости« радості »убогих, злісних, невдалих, ледачих на диванах, які звинувачуть у всьому всіх, крім себе, і смердюче брехливо обливаюче брудом!» – підкреслив Червоненко.

Відзначимо, що і під цим постом політика розгорнулася дискусія. Червоненко не стримував емоцій і цього разу.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *