Переяславців запрошують долучитися до створення громадського бюджету

Більша частина людей звикли до думки, що бюджетний процес на місцевому рівні – це прерогатива лише депутатів місцевих рад. Проте існує інструмент, завдяки якому рішення до процесу бюджетування можуть активно залучати звичайних мешканців. Це громадський бюджет – інструмент прямої демократії, за допомогою якого кожен мешканець має змогу долучитися до бюджетного процесу, зрозуміти його принципи та вплинути на рішення щодо витрат частини муніципального бюджету.

Таким чином, 31 серпня поточного року на сесії Переяслав-Хмельницької міської будуть розглядатися 2-а проекти рішень: Міська цільова програма та Положення про Громадський бюджет у місті Переяславі-Хмельницькому на 2017-2021 роки. Ці проекти були підготовлені та подані депутатською фракцією «Об’єднання «САМОПОМІЧ» спільно з Управлінням економіки та фінансів Переяслав-Хмельницької міської ради. Із даним текстом  можна ознайомитися на сайті Переяслав-Хмельницької міської ради (phm.gov.ua/?page_id=371 – Проекти рішень чергової 42 сесії міської ради VII скликання) або за цим посиланням www.fex.net/#!428160366510.

«Кожен мешканець міста може внести свої пропозиції та зауваження до програми та положення. Для цього потрібно надіслати листа на мою електронну скриньку – ivaschenko91@gmail.com або ж написати в особисті повідомлення Facebook – www.facebook.com/ivashchenko.maksym» – додає депутат міської ради Максим Іващенко

Всі пропозиції потрібно надіслати до 20 серпня 2017 року включно.

Прес-служба Переяслав-Хмельницької міської організації
ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *