Крик українця рве соцмережі: главі Укравтодору підняли зарплату на 900%. За що?

«Главі Укравтодору підняли зарплату на 900%», – написав я нейтральний журналістський заголовок, при цьому думаючи: «що бл …, якого х … я !? чи у нас дороги  краще стали! за що + 900%? ».

Відповіді читаємо в листі №1839 / 11 / 10-17 від 03.03.2017, який мені люб’язно скинули оху…… від побаченого співробітники міністерства інфраструктури (далі знову по-журналістському, факти):

– надбавка за інтенсивність праці в розмірі 300% посадового окладу;
– надбавка за виконання особливо важливої ​​роботи – ще 300% посадового окладу;
– премія – ще плюс 300% окладу.

Тепер від мене: тобто міністр Омелян вважає, що його товариш поляк Славомир Новак офігенно                        («інтенсивно») працює в Україні і виконує якусь супер-важливу роботу? Яку, якщо не військова таємниця? Покажіть мені результат! Причому терміново покажіть, бо плюс 900% – це скільки грошей, а?

З урахуванням того, що в Польщі міністр транспорту Новак отримував 3 тисячі доларів (близько 80 000 гривень) і навряд чи приїхав би в Україну на меншу зарплату, виходить, що як мінімум в січні-лютому він – за рахунок надбавки в 900 – отримував по 700 000 гривень!

Крик українця рве соцмережі: главі Укравтодору підняли зарплату на 900%. За що?

Так, на 9 можна множити не 3 штуки баксів, а 12 тисяч гривень, на які Новак, нібито (у що я не вірю), восени влаштувався в наш # автодор. Тоді вийде не 700, а трохи більше 100 тисяч в місяць. Теж, знаєте, мрія і казка.

Загалом, всім водіям і пасажирам я пропоную роздрукувати цей лист і возити на самому видному місці, щоб знову і знову потрапляючи в ями на убитих українських «Автошляхах» пам’ятати, скільки за них отримує – з легкої руки міністра Омеляна – шеф Укравтодору Новак.

І в кінцівці знову по-журналістському – контекст для цієї новини: українські дороги в цьому році потрапили в ТОП-10 найгірших у світі. За якістю дорожнього покриття ми зайняли 137 місце з 144 в рейтингу організації The World Economic Forum.