Нові деталі «георгіївського конфлікту»: в Києві «козак» побив бійця АТО

Раніше, 10 березня, в Києві спалахнув конфлікт між бійцем АТО Дмитром Резніченком та генерал-полковником запасу Міноборони у відставці Віктором Палієм на засіданні громадської ради при міністерстві оборони України.

Резніченко дорікнув Палія в носінні георгіївською стрічки і запідозрив в участі в акції пам’яті «Безсмертний полк». Резніченко в ході конфлікту вдарив Палія по носі.

Але на цьому інцидент не був вичерпаний. Пізніше в кулуарах столичного Будинку офіцерів Резніченка спробували затримати. І тут уже учасник бойових дій отримав по обличчю від якогось козака, заступника директора НДІ «Веховенства права і правосуддя» Анатолія Кремнєва.

Український журналіст Роман Синіцин в своєму мікроблозі в Facebook розповів про біографію «борця за справедливість» Кремнжва. Синіцин звинуватив Кремнєва в аферах і фінансових махінаціях і назвав його мало не Остапом Бендером з безліччю іпостасей і професій.

Зокрема, Синіцин пише про зв’язок Кремнєва з Януковичем і Пшонкою.

Синіцин ставить під сумнів участь, так званого, генерала в АТО. Так як жодної  фотографії, що підтверджує це журналіст не виявив. Замість цього – сумнівна акція «Георгіївська стрічка» в 2011 році, де учасники проплаченого мітингу так і не отримали гроші.

Кар’єра Кремнєва пішла вгору з 2013 року.

«У 2013 Анатолій відвідав  разом з іншими козаками збіговисько Сандея Аделаджі. Уже в статусі директора департаменту Академії козацтва і в чині генерал-полковника козацьких військ », – пише журналіст.

Я думаю, що прощати такі витівки прокремлівської електорату щодо ВЕТЕРАНІВ АТО МИ НЕ МАЄМО МОРАЛЬНОГО ПРАВА !!! Працівник НДІ з виразом обличчя гопників !!! Ми не побудуємо демократичне суспільство, поки не поставимо в “стійло” таку мразь.
Тоді зрозуміло, чому у нас такі суди і прокуратура, якщо в НДІ «Веховенства права і правосуддя» працюють пропутінські шавки злодійського розливу !!!
Штайман Ізя Абрамович

http://vedomosti-ua.com/56739-novye-detali-georgievskogo-konflikta-v-kieve-kazak-izbil-boyca-ato-foto.html

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *